Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Élő közvetítés a Jakabszállás - Panel Team mérkőzésről

2008.09.29

Kezdtetét vette a mérkőzés, amelyet a Jakabszállás kezdett aktívabban, ám a Panel gyorsan feltört és egy tetszetős támadás végén meg is szerezték a vezetést 5 perc után. A gól szerzője Bagi Márton.

14. perc: óriási kapufát rúgott a Jakabszállás csapata, a kipattanóval a Panel csapata jöhetett.

16. perc: óriási lövés a bal felső sarok felé, a Panel kapusa óriásit védett.

A kapott gól után gyre jobban felpörgött a Jakabszállás és a Panelre erőlteti akaratát.

20. perc: egy bal alsóba tartó löket után a Panel kapusa tolta szögletre a labdát.

21. perc: egy szórványos Panel támadás, a labda méterekkel mellé szállt.

22. perc: újabb Panel löket, de csúnyán fölé szállt a labda.

23. perc: végre kapura ment egy labda, a Jakab kapusa az alapvonal mögé ütötte a labdát

Még ugyanebben a percben egy kapu előtti tömörülés után a labda a Panel védőiről pattant ki.

Utolsó percébe lépett a mérkőzés, a Jakabszállás csapata szabadrúgással jön.

A mérkőzés utolsó jelenete egy jól megoldott szabadrúgás volt, amely végén a labda a bal felső sarok mellett hagyta el a pályát.

Megkezdődött a második félidő, egy Panel lövéssel.

28. perc: egyenlített a Jakabszállás csapata!!!
A gól szerzője: Ónodi Lajos.

30. perc: egy nagy szóló után a Panel lőtt kapura, ami után szöglet következett.

33. perc: egy nagyon picit volt csak hosszú a kidobott labda, Sinkó Tibi majdnem gólt szerzett.

34. perc: újabb ziccer a Panel előtt, de a labda egy picit megint hosszú volt.

37. perc: hatalmas ziccert lőtt mellé a Panel Team, illett volna belőni.

38. perc: nem sikerült középre kanalazni a labdát, pedig abszolút ziccer lett volna a Panel előtt.

39. perc: a Panel kapuja előtt volt forró a hangulat, a labda 5 centivel ment el a jobb kapufa mellett.

46. perc: a kapust már kicselezte a Panel játékosa, de a labda nem jutott át a gólvonalon.

40. perc: 3 méterről sikerült kihagyni az adódó ziccerét a Jakabszállás

45. perc: óriási gól!!! A Panel frissen igazolt játékosa Sinkó Tibor kapásból a bal felső sarokba bombázott.

Vége a mérkőzésnek! Nyert a Panel 2-1-re!

Egy megjegyzés a mérkőzés végére, pár órával későbbről:

Szeretném (szeretnénk) kiemelni, és megköszönni Hatvani bíró ÚR tevékenységét, segítségét. Ha Ő nem lett volna, akkor ezt a mérkőzést nem tudták volna lejátszani a csapatok.
Szerencsére beleélte magát a számára nem mindennapi feladatba, és hivatásos játékvezetőket megszégyenítő módon vezette le ezt a találkozót.
Hála istennek a játékosok is partnerként álltak hozzá ehhez a nem mindennapi szituációhoz, majd a mérkőzés végén egyes játékosok még boldog névnapot is kívántak Neki.